ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ1

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З ЖОРСТКОГО ДИСКУ1
Кожен користувач персонального комп'ютера стикався з ситуацією, коли його особисті дані були випадково видалені або просто зненацька зникли з вінчестера або флешки. Вкрай неприємний момент, адже зуміти їх повернути під силу не кожному.

Але фахівці нашого сервісного центру готові прийняти дзвінок та відновити інформацію з Вашого накопичувача.


  Наші Послуги

  Icon@3x

  ДІАГНОСТИКА ВИДУ НЕСПРАВНОСТІ

  (За результатами діагностики робиться висновок про доцільність, вартість та час виконання). - Оплачується у разі відмови від ремонту або його неможливості-недоцільності.
  500.00 грн.
  Icon@3x

  РУЙНУВАННЯ ФАЙЛОВОЇ СИСТЕМИ

  Руйнування файлової системи без фізичних пошкоджень накопичувача, у накопичувача справна службова інформація.
  від 1000 грн.
  Icon@3x

  НАКОПИЧУВАЧ МАЄ ФІЗИЧНІ ПОШКОДЖЕННЯ

  Накопичувач має фізичні пошкодження поверхні дисків, руйнування файлової системи, несправну службову інформацію.
  від 5000.00 грн.
  Icon@3x

  СЕРЙОЗНІ РУЙНУВАННЯ ПОВЕРХНІ МАГНІТНИХ ДИСКІВ

  Накопичувач має серйозні руйнування поверхні магнітних дисків (або мікросхем пам'яті у разі флеш накопичувача), сильне руйнування службової інформації, неробочі магнітні головки (міст USB-Sata, блок шифрування у разі SSD або FLASH накопичувача)
  від 5000 грн. + ВАРТІСТЬ НОСІЯ

  Увага! На практиці ціни можуть відрізнятися як у меншу, так і більшу сторону. Нами наведені лише найпоширеніші несправності та його ознаки. Тому краще почекати закінчення діагностики та отримати повну інформацію про Ваш виріб. На жаль трапляються випадки, при яких неможливо дати однозначну відповідь про характер пошкодження, тобто причина проявиться вже безпосередньо в процесі відновлення (запилення магнітних головок, нестабільна поверхня, руйнування сервометок, та ін …) У подібних випадках ми негайно інформуємо клієнта про зміну ситуації. Увага! Клієнт оплачує тільки виконану роботу .. тобто якщо роботу виконати неможливо або клієнта не влаштовують умови, то він оплачує тільки діагностику. На сьогоднішній день інформація є найдорожчим товаром у світі, який можна сховати від сторонніх на диску або у маленькій флешці. І ці дані можуть принести власнику величезні гроші. Звичайно, втрата їх, може дорівнювати повному руйнуванню. Щодня звичайний користувач комп’ютера працює з величезними масивами даних, копіює, качає, створює величезні відеофайли, перекодує документи. На це витрачається дуже багато часу, буває дня та тижня на створення якогось проекту. Інформація може легко зникнути з жорсткого диска в результаті випадкового видалення або знищити вірус або троянської програми. Якщо у Вас траплялося таке нещастя, що важлива інформація зникла з вінчестера, то Ви повинні знати, що в більшості випадків відновити дані можна з 90% ймовірністю. Але самим спробувати це зробити ми б Вам не порадили, краще звернутися до професіонала, який стикається з цим щодня. У нашому сервісному центрі працюють справжні комп’ютерні профі, які знають, як відновити дані з будь-якого носія і не пошкодити їх під час реанімування. Принесіть свій носій до нас, і ми за короткий час при цьому якісно все зробимо. Кожна людина не застрахована від нагоди втрати її особистих речей. Найчастіше втрачені предмети не повернути. Але якщо у Вас проблема відновлення даних, ми Вам завжди допоможемо.