ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ З НАКОПИЧУВАЧА
Кожен користувач ноутбука стикався з ситуацією, коли його особисті дані були випадково видалені або просто зненацька зникли з HDD, SSD або флешки. Вкрай неприємний момент, адже зуміти їх повернути під силу не кожному.


  Наші Послуги

  Діагностика накопичувача

  ДІАГНОСТИКА НАКОПИЧУВАЧА

  За результатами діагностики робиться висновок про доцільність, вартість та час виконання.
  500.00 грн.*
  Відновлення даних

  ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

  Накопичувач має:
  - руйнування файлової системи без фізичних пошкоджень накопичувача, у накопичувача справна службова інформація.
  - фізичні пошкодження поверхні дисків, руйнування файлової системи, несправну службову інформацію.
  - серйозні руйнування поверхні магнітних дисків (або мікросхем пам'яті у разі флеш накопичувача), сильне руйнування службової інформації, неробочі магнітні головки (міст USB-Sata, блок шифрування у разі SSD або FLASH накопичувача)
  від 500 грн.

  * – оплачується у разі відмови від ремонту, як компенсація за витрачений час та ресурси.

  Увага! На практиці ціни можуть відрізнятися як у меншу, так і більшу сторону. Нами наведені лише найпоширеніші несправності та його ознаки. Тому краще почекати закінчення діагностики та отримати повну інформацію про Ваш накопичувач. На жаль трапляються випадки, при яких неможливо дати однозначну відповідь про характер пошкодження, тобто причина проявиться вже безпосередньо в процесі відновлення (запилення магнітних головок, нестабільна поверхня, руйнування сервометок, та ін …) У подібних випадках ми негайно інформуємо клієнта про зміну ситуації. Увага! Клієнт оплачує тільки виконану роботу .. тобто якщо роботу виконати неможливо або клієнта не влаштовують умови, то він оплачує тільки діагностику. На сьогоднішній день інформація є найдорожчим товаром у світі, який можна сховати від сторонніх на диску або у маленькій флешці. І ці дані можуть вартувати власнику величезні гроші. Звичайно, втрата їх, може дорівнювати повному руйнуванню. Щодня звичайний користувач комп’ютера працює з величезними масивами даних, копіює, качає, створює величезні відеофайли, перекодує. На це витрачається дуже багато часу, буває дні та тижні йдуть на створення якогось проекту. Інформація може легко зникнути з жорсткого диска в результаті випадкового видалення або знищити вірус. Якщо у Вас траплялося таке нещастя, що важлива інформація зникла з накопичувача, то Ви повинні знати, що в більшості випадків відновити дані можна. Але самим спробувати це зробити ми б Вам не радили, краще звернутися до професіоналів, які стикаються з цим щодня. У нашому сервісному центрі працюють справжні комп’ютерні профі, які знають, як відновити дані з будь-якого носія і не пошкодити їх під час реанімування. Принесіть свій носій до нас, і ми якісно все зробимо. Будь-яка людина не застрахована від нагоди втрати її особистих речей. Найчастіше втрачені предмети не повернути. Але якщо у Вас проблема відновлення даних, ми Вам завжди допоможемо.