ВІДНОВЛЕННЯ КАРТРИДЖІВ

ВІДНОВЛЕННЯ КАРТРИДЖЕЙ ЯКІСНО!
Наші спеціалісти проведуть весь комплекс послуг, від відновлення до тестування. Якщо Ви хочете, щоб Ваш картридж працював дуже довго, а Ви не переплачували зайві гроші та витрачали на все менше часу, радимо звернутися до нас. Ми зробимо все швидко та якісно!


  Наші Послуги

  zapravka-strujnih-kartridge

  ВІДНОВЛЕННЯ КАРТРИДЖІВ

  Професійне відновлення комплекту картриджів для струменевих принтерів та БФП (зазвичай здійснюється разом із друкуючим пристроєм)
  від 900.00 грн.
  Регенерація картриджа

  РЕГЕНЕРАЦІЯ КАРТРИДЖУ

  Професійне відновлення (регенерація) картриджа для лазерних принтерів та МФУ
  від 500 грн.

  Слід враховувати, що вартість заправки та відновлення картриджів відрізняється для різних моделей картриджів навіть одного й того самого виробника. Це пов’язано з різною конструктивною складністю кожного картриджа і вартістю тонера, фотобарабанів, заміни чіпів за потребою і т.д. Відновлення картриджа лазерного принтера – це цілий комплекс робіт, що включає діагностику картриджа, його повне розбирання, чищення від відпрацьованого тонера, заміну фотобарабану разом із заправкою картриджа. Хочу звернути увагу, що Сервісним центром Анклав при виконанні відновлення картриджа, картридж обов’язково заправляється! У процесі відновлення картриджів Сервісний центр «Анклав» використовує якісні тонери та якісні фотобарабани та ракельні ножі. Використання якісних витратних матеріалів та запчастин дозволяє нам гарантувати якість виконаних робіт для професійної якості друку ваших документів, будь то зображення, таблиці чи текст. Необхідність ВІДНОВЛЕННЯ КАРТРИДЖУ обумовлена насамперед зносом поверхні фотобарабану. Не всі оргтехніки знають, що таке фотобарабан. Це спеціальний пристрій, який вважається одним із головних деталей у всіх сучасних копіювальних апаратах та принтерах. Загалом фотобарабан це металевий циліндр, який покритий шаром матеріалу – діелектрика, у нього електричний опір може різко змінюватись у менший бік під впливом світлового випромінювання. Фотобарабани в картриджі постійно схильні до механічного зносу, що може призвести до повного зносу, а іноді і виходу з ладу. У картриджі Ви не знайдете більш схильної до зносу деталі. Ще в чому може ховатися неприємність, так це те, що цей елемент може суттєво впливати на якість друкованих сторінок. Фотобарабан покритий лазерним напиленням, яке ніяк не може встояти проти механічних пошкоджень та забруднень. Якщо Ви навіть використовуватимете неякісний папір, який хоч трохи забруднений, Ви можете цим серйозно пошкодити фотобарабан. Пройде деякий час і картридж виводитиме на друк поганої якості відбитки. Барабан дуже не дешева деталь, яку варто берегти. Заміна барабана, як і заправка картриджа, є найбільш важливими факторами в експлуатації друкувальної техніки. При несправному фотобарабані Ви з кожним днем наближаєте момент, коли картридж стане повністю несправним. Зверніться до наших майстрів, які зможуть швидко та якісно поміняти барабан, зробивши це без проблем за кілька годин. Також при необхідності ми замінимо магнітний вал, вал первинного заряду, ущільнювачі, лезо дозування, втулки, загалом все, що потрібно для того, щоб картридж друкував якісно (заміна даних деталей не входить у вартість послуг Заправка картриджів або Відновлення картриджів).