ДІАГНОСТИКА І НАЛАШТУВАНЯ

ДІАГНОСТИКА І НАЛАШТУВАННЯ ПК ТА КОМПЛЕКТУЮЧИХ ЯКІСНО!
Ми, висококваліфіковані фахівці, яким вже довірили свою техніку тисячі користувачів, які залишилися задоволеними роботою, яку ми зробили: - гарантія на всю виконану роботу; - бережливе ставлення до Вашої техніки; - ціна ніколи не буде завищена завдяки якимось незрозумілим послугам, все чесно та прозоро; - ми виконаємо роботу будь-якої складності; - роботу буде зроблено в максимально короткі терміни.


  Наші Послуги

  Діагностика комп’ютера

  ДІАГНОСТИКА ТА НАЛАШТУВАННЯ КОМП'ЮТЕРА

  Діагностика несправності та налаштування комп'ютера нашими експертами
  500.00 грн.*
  заміна комплектуючих

  ДІАГНОСТИКА КОМП'ЮТЕРНИХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ ТА ЗАМІНА

  Діагностика будь-яких деталей ПК з використанням спец стендів та програмного забезпечення. Майстер демонтує та встановить нову деталь у ваш комп'ютер, перевірить її на працездатність.
  від 500 грн.

  * – оплачується у разі відмови від ремонту, як компенсація за витрачений час та ресурси.

  Наші фахівці знають, що будь-яка техніка може поламатися в самий невідповідний момент, коли терміново потрібно доробити роботу на комп’ютері або ноутбук відмовився навідріз працювати. Ми повністю беремо на себе відповідальність за виконану роботу нашими майстрами, наші фахівці пройшли спеціалізоване навчання і мають величезний досвід роботи з найрізноманітнішою технікою. Ми зараз живемо у такий час, коли без комп’ютера не можна обійтися, ні на роботі, ні вдома. І щоб він працював стабільно та довго, потрібно правильно встановити операційну систему. Не всі вміють зробити це коректно, а грамотність у цій справі найважливіша річ. Якщо систему неправильно налаштувати незабаром вона постійно завдаватиме незручностей, і навіть може призвести до того, що одного разу комп’ютер вимкнеться і більше не запуститься, як би Ви цього не хотіли. Або якщо багато працювати за комп’ютером, система постійно засмічуватиметься, програми після своєї роботи залишатимуть сліди в реєстрі, що заважатиме стабільній роботі системи. З часом помилок накопичується все більше, поки комп’ютер повністю не перестане працювати. Адже на ньому можуть зберігатися важливі документи, фотографії з вашого відпочинку або відео з сімейного свята. Хіба варто довіряти інсталяцію Windows якимось пройдисвітам? Ми вважаємо, що ні. Встановити операційну систему, можна довірити тільки фахівцю, який встановить будь-яку версію Microsoft Windows, при цьому налаштує її як потрібно, зберігши всі ваші документи. Здається, що зараз немає проблем із пошуком та встановленням будь-якого програмного забезпечення, зараз у кожного є підключення до Глобальної мережі інтернет. Але це лише на перший погляд. Адже в Інтернеті повно шахраїв, які пробують свої сили в написанні шкідливих програм, а це загрожує великими проблемами. Ми рекомендуємо довіритись майстрам, які встановлять будь-яку потрібну для Вас мультимедійну програму, витративши для цього всього кілька хвилин Вашого часу. Не багато хто знає, що комп’ютерні віруси можуть не тільки порушити систему або роботу програм, але й знищити дані, внести непоправні зміни до документів, видалити програми, а все це веде до втрати інформації, грошей та найголовніше часу на вирішення проблеми. Захист від вірусів – це першорядне завдання для кожного користувача персонального комп’ютера. Щоб зрозуміти, чи є на Вашому комп’ютері вірус або троянська програма, можна з’ясувати з наступних факторів: – операційна система та програми запускаються довше звичайного; – ОС перезавантажується спонтанно; – Постійно виникають вікна з незрозумілими помилками; – Деякі програми відмовляються запускатися; – Ноутбук або комп’ютер не бачить підключених до нього пристроїв (камер, принтерів, сканерів) і т.д. Бажаєте, щоб ПК чи ноутбук працював довго і без помилок? Тоді сміливо беріть свого електронного улюбленця і везіть до нас або набирайте вказаний на сайті телефон або залиште заявку. Наші кваліфіковані майстри допоможуть Вам, зробивши свою роботу на найвищому рівні.