РЕМОНТ ГАДЖЕТІВ

РЕМОНТ МОБІЛЬНИХ ГАДЖЕТІВ
Кожен користувач стикався з ситуацією, коли його гаджет випадково завис (залип) або просто зненацька вимкнувся. Вкрай неприємний момент, адже зуміти відновити працездатність гаджета під силу не кожному. Але фахівці нашого сервісного центру готові прийняти Ваше звернення та відновити працездатність гаджета.


  Наші Послуги

  ДІАГНОСТИКА ВИДУ НЕСПРАВНОСТІ

  ДІАГНОСТИКА ВИДУ НЕСПРАВНОСТІ

  За результатами діагностики, залежно від несправності, робиться висновок про доцільність, вартість та час виконання.
  500.00 грн.*
  Ремонт Гаджетів1

  РЕМОНТ ГАДЖЕТІВ

  Професійний ремонт гаджетів
  від 1000 грн.

  * – оплачується у разі відмови від ремонту, як компенсація за витрачений час та ресурси.

  Гаджети заполонили весь світ і це факт! Велика частина людства не уявляє свого життя без такого щодня необхідного телефону, планшета або ноутбука.
  У XXI столітті телефон може замінити все: навчальний заклад (дистанційне навчання), повноцінну роботу, особисте спілкування з друзями та рідними. Без безлічі соціальних мереж суспільство вже просто не уявляє свій звичайний день і в разі, якщо пристрій виходить з ладу, але самостійно проблему користувач не в силах вирішити, з’являється гостра потреба у професійному і якісному ремонті. У нашому сервісному центрі працюють справжні профі, які знають, як відновити працездатність будь-якого гаджета і не пошкодити його під час реанімування. Принесіть свого електронного улюбленця до нас, і ми за короткий час при цьому якісно все зробимо. Кожна людина не застрахована від нагоди втрати її особистих речей. Найчастіше втрачені предмети не повернути. Але якщо у Вас проблема відновленням працездатності гаджета, ми Вам завжди допоможемо.