РЕМОНТ МОНІТОРІВ

РЕМОНТ МОНІТОРІВ ЯКІСНО!
У Вас виникла проблема? Потрібен ремонт монітора? Тоді не відкладайте на завтра, адже сьогодні ми зможемо все виправити! Зараз на ринку величезний асортимент різних фірм виробників, які пропонують свої монітори, наші майстри можуть відремонтувати кожну з них.


  Наші Послуги

  Діагностика монітора

  ДІАГНОСТИКА МОНІТОРА

  Діагностика несправності монітора нашими експертами
  500.00 грн.*
  Ремонт монітора

  РЕМОНТ МОНІТОРІВ

  У ціноутворенні вартості ремонту моніторів значну частину становить діагональ екрана. До того ж, несправності мають досить широкий спектр причин – від банального відновлення блоку живлення до заміни рідкісних мікросхем та модулів.
  від 1000 грн.

  * – оплачується у разі відмови від ремонту, як компенсація за витрачений час та ресурси.

  Рано чи пізно трапляється неприємна ситуація, коли монітор виходить у ладу, це може статися з багатьох причин, від виходу з ладу основних компонентів, до необережної експлуатації її власником. Не варто засмучуватись, адже поломка, це не трагедія. У нашому сервісі можна протестувати монітор на наявність програмних та фізичних помилок. Ми маємо великий досвід з ремонту моніторів, ми зможемо швидко відремонтувати або замінити потрібну деталь, адже у нас завжди є величезний вибір запчастин. Дуже важливий момент! У жодному разі, якщо у Вас вийшов з ладу монітор, не варто намагатися звертатися з його ремонтом до своїх друзів і тим більше намагатися відремонтувати самому. Це може призвести до ще серйозніших проблем, може статися так, що вже ніякий майстер не зможе Вам допомогти. Найкраще, якщо почалися проблеми з монітором звернутися до справжніх професіоналів, які швидко дізнаються про причину поломки, а потім оперативно її усунуть.